Vážení zákazníci,
Naša online ponuka vozidiel je pre vás k dispozícii aj v súčasnej situácii. Pre pohodlný výber vozidla a jeho zakúpenie sme pre vás pripravili pár užitočných informácií.

Kde nájdem ponuku vozidiel?
Kompletnú ponuku nových, predvádzacích a jazdených vozidiel nájdete na našej webstránke www.rivalcar.com.

Vybral som si vozidlo z ponuky, čo teraz?
V prípade záujmu o konkrétne vozidlo môžete kontaktovať predajcu, ktorého kontaktné údaje sú viditeľné v ponuke vozidla.

Čo ak si chcem svoje vozidlo nakonfigurovať?
V tomto momente sú pre vás k dispozícii skladové nové, jazdené a predvádzacie vozidlá. Konfigurácia vlastného vozidla resp. vozidla do výroby je možná len v prípade využitia financovania na leasing.

Môžem si vozidlo vyskúšať?
Súčasná komplikovaná situácia nám z bezpečnostných dôvodov neumožňuje absolvovať predvádzacie jazdy so zákazníkom. V prípade skladových alebo jazdených vozidiel je však možné pozrieť vozidlá mimo našich prevádzok.

Ako podpíšem potrebné dokumenty a ako uhradím faktúru?
Naši predajcovia zabezpečia podpis kúpnej zmluvy a zaplatenie zálohy resp. plnej sumy online. Podpis kúpnej zmluvy môže prebehnúť aj formou e-mailovej komunikácie. V prípade, že si zvolíte financovanie, dohodneme jeho podmienky online. Rovnako vám pomôžeme aj s poistením vášho vozidla.

Ako prebehne odovzdanie vozidla?
Vaše nové vozidlo vám odovzdá predajca pred showroomom. Pri odovzdávaní vozidla budú dodržané všetky bezpečnostné a hygienické požiadavky, vrátane ochranných pomôcok. V tejto situácii sme pristúpili ku zrýchlenému odovzdávaniu vozidiel, pri ktorom predajca nevysvetľuje zákazníkovi jednotlivé funkcie vozidla. Naši predajcovia sú však pripravení vysvetliť vám funkcie vášho vozidla online, napríklad formou videohovoru.

Bude moje vozidlo pri odovzdaní bezpečne čisté?
Pri odovzdávaní vozidiel dodržiavame všetky potrebné štandardy. Navyše, interiér vášho nového vozidla prejde pred odovzdaním dôkladnou dezinfekciou ozónovým generátorom.

Máte viac otázok? Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre vás.
S pozdravom,

Váš tím RIVAL CAR sro.

Máte nejaké otázky?