OBJAVTE C4 SPACETOURER

Vytvorený s najlepším know-how a kreativitou značky CITROËN, je C4 Spacetourer moderným a inovatívnym monospacom. Inteligentné podporné prvky riadenia, pocity za volantom, filozofia globálneho komfortu (program CITROËN ADVANCED COMFORT®) a efektívnosť: odhaľte všetky jeho prednosti! 

MAXIMÁLNY VNÚTORNÝ PRIESTOR

Potrebujete veľký nákladný priestor? CITROËN C4 SpaceTourer bol skoncipovaný tak, aby uspokojil všetky vaše potreby v oblasti modularity a vnútorného priestoru. Zaklopením sedadiel v druhom rade do podlahy získate úplne rovnú podlahu a môžete využiť aj sklopenie operadla sedadla spolujazdca v prvom rade na nakladanie dlhých predmetov (dlhších ako 2,5 m). Ak sa rodina rozrastie, stačí vyklopiť sedadlá ukryté pod podlahou.

OBJEM BATOŽINOVÉHO PRIESTORU

Ďalšou silnou stránkou C4 SpaceTourer je jeho batožinový priestor. Dizajn obopínajúcich zadných výklopných dverí batožinového priestoru prezrádza jeho priestrannosť a robustnosť. Je do neho ľahký prístup a vnútri sa ukrýva priestor o objeme 537 litrov, ktorý možno posunutím sedadiel v 2. rade dopredu zväčšiť na 630 litrov. Okrem elektrického ovládania sa u CITROËNU C4 SpaceTourer objavuje handsfree otváranie zadných výklopných dverí. Toto zariadenie umožňuje ľahké otváranie zadných výklopných dverí aj s plnými rukami. Slúži na to snímač umiestnený pod zadnými nárazníkmi. Stačí vsunúť nohu pod zadný nárazník a zadné výklopné dvere batožinového priestoru sa sami otvoria alebo zatvoria.

TECHNOLÓGIE

Citroën C4 SpaceTourer poskytuje svojim cestujúcim 3 systémy konektivity na úplne pokojné využívanie navigácie a nepretržité prepojenie medzi ich digitálnym svetom a ich vozidlami. Komunikujte, využívajte navigáciu, uvoľnite sa vďaka technológiám Citroën Navigácia, Connect Box a Mirror Screen! 

C4 SpaceTourer ponúka tiež množstvo asistenčných systémov riadenia, ktoré zaistia pokojnú a bezpečnú jazdu v každodennom živote, poskytnú ochranu proti nedostatočnej pozornosti alebo momentu nepozornosti za volantom a zabezpečia prevenciu pred rizikom vzniku dopravných nehôd.

NOVÁ 8 STUPŇOVÁ AUTOMATICKÁ PREVODOVKA EAT8

Na zabezpečenie maximálneho komfortu a potešenia z jazdy je Citroën C4 SpaceTourer k dispozícii s automatickou 8-stupňovou prevodovkou EAT8 (Efficient Automatic Transmission 8). Prevodovka EAT8 zabezpečuje optimálne riadenie radenia rýchlostí a umožňuje znížiť spotrebu a emisie C02. Vďaka zlepšeniu účinnosti s rozšírením funkcie Stop & Start až do 20 km/h, a prechodu na 8 rýchlostných stupňov, ako aj vďaka zníženiu hmotnosti a kompaktnosti , umožňuje nová automatická prevodovka EAT8 znížiť spotrebu až o 7 % v porovnaní s automatickou 6-stupňovou prevodovkou EAT6 . Komfort používania je v praxi nepopierateľný vďaka pohodlnému radeniu prevodových stupňov Premium.

Máte nejaké otázky?