KOMFORTNÉ A VŠESTRANNÉ SUV S JEDINEČNÝM ŠTÝLOM

  Inovovaná robustnejšia predná maska nového C3 Aircross SUV dodává vozidlu viac štýlu. Ponuka možností personalizácie bola rozšírená a teraz zahŕňa 70 farebných kombinácií, ponúka nové farby karosérie, nové čalúnenie, štýlové Packy aj dizajnové kolesá z ľahkých zliatin. Je vybavený sedadlami Advanced Comfort, ktoré boli použíté už pri vozidle CITROËN C5 Aircross SUV. Interiéru dominuje 9″ dotykový displej. Vozidlo disponuje 12 asistenčnými systémami riadenia.

POZRITE SI HO VO VIDEU

 

OSOBITEJŠÍ DIZAJN

New SUV Citroën C3 Aircross

 

Predná maska nového Citroën C3 Aircross SUV sa dočkala komplexnej modernizácie: teraz pôsobí agresívnejšie a robustnejšie. Nový svetelný podpis, ktorý predstavil v roku 2020 nový CITROËN C3, dáva dopopredia chrómovanú lištu prepájajúcu logo s LED osvetlením, ktoré lepšie osvetluje okolie vozidla a zaisťuje vyššiu bezpečnosť na cestách. Nový CITROËN C3 Aircross SUV má tiež modernejšiu masku chladiča a inovované farebné prvky na prednom nárazníku.

 

 

C3AIR_Perso
 

70 FAREBNÝCH KOMBINÁCIÍ

Možnosti personalizácie exteriéru boli tiež prepracované a tak je v ponuke 70 kombinácií. Sedem farieb karosérie, štyri dekoratívne farebné pakety a dve farby strechy. Nové sú tiež dekóry zadných bočných okien za stĺpikom C:

• Oranžový dekor okienka v rámci Packu Color Orange,

• Biely dekor okienka v rámci Packu Color White,

• Pruhovaný dekor je súčasťou packu Color Black alebo Blue.

MOŽNOSTI PERSONALIZÁCIE INTERIÉRU

New SUV Citroën C3 Aircross - Ambiance Serie

ŠTANDARDNÉ PREVEDENIE INTERIÉRU

Šedé textilné čalúnenie sedadiel v kombinácií so šedým dekórom palubnej dosky.

New SUV Citroën C3 Aicross Ambiance Urban Blue

INTERIÉR URBAN BLUE

Modré látkové čalúnenie v kombinácií s umelou kožou (TEP). Pruh hornej časti operadiel je zdobený vzorom evokujúci logo Citroën. Súčasťou interiéru je aj dekoračný pruh na palubnej doske. 

New SUV Citroën C3 Aircross Ambiance Metropolitan Graphite

INTERIÉR METROPOLITAN GRAPHITE

Čierna umelá koža (TEP) v kombinácií so šedou látkou a béžovým pruhom v hornej časti operadiel. Šedý textilný pruh na palubnej doske.

New SUV Citroën C3 Aircross Ambiance Hype Grey

INTERIÉR HYPE GREY

Šedá koža v kombinácií s čiernou koženkou (TEP). Šedý dekór palubnej dosky, pruh v hornej časti operadiel so vzorom a prešívaním odkazujúcim na logo Citroën.

SEDADLÁ ADVANCED COMFORT

AKO V BAVLNKE

New SUV Citroën C3 Aircross sièges

 

Okrem odpruženia, ktoré poskytuje bezkonkurečný jazdný komfort, môže byť nové SUV C3 Aircross vybavené aj sedadlami Advanced Comfort, ktoré sú k dispozícií pre interiér Urban Blue, Metropolitan Graphite či Hype Grey. Tieto jedinečné sedadlá umožňujú ešte pohodlnejšie cestovanie vďaka použitej špeciálnej 15 mm pene s vysokou hustotou. Hlavne pri dlhších cestách oceníte neporovnateľne pohodlnejšie sedenie a kvalitnú oporu.

 

PRIESTOR, VARIABILITA, PRESVETLENIE

New SUV Citroën C3 Aicross - Habitabilite

 

Nový CITROËN C3 Aircross SUV disponuje dostatočne veľkým priestorom pre všetkých cestujúcich, hlavne dostatkom miesta pre nohy cestujúcich na zadných sedadlách a miestom nad hlavou. Ponúka tiež bezkonkurenčnú variabilitu vďaka zadnej delenej lavici. Tá sa skladá z dvoch oddelených a samostatne posuvných častí, pričom je ich operadlá možné sklopiť. V kombinácií so sklopným sedadlom spolujazdca je môžné získať úložnú plochu o dĺžke 2,40m.

Batožinový priestor nového CITROËN C3 Aircross SUV je  možné posunutím zadnej lavice zväčšiť z pôvodných 410L na 520L alebo so sklopenými zadnými sedadlami až na 1289L.

Nové spracovanie združenej stredovej konzoly obsahuje veľký odkladací priestor s roletou, prístupný z predných i zadných sedadiel.

 

12 ASISTENČNÝCH SYSTÉMOV RIADENIA

Nový CITROËN C3 Aircross SUV  je vybavený 12 asistenčnými systémami riadenia pre zvyšenie bezpečnosti a pohodlia na cestách, vrátane systému Grip Control s funkciou Hill Assist Descent a farebného head-up displeja, ktorý zobrazuje informácie užitočné pre jazdu priamo v zornom poli vodiča.

 

ADAS3
ADAS1
ADAS2
ADAS3
ADAS1

PrevNext

NOVÝ 9″ DOTYKOVÝ DISPLEJ

New SUV Citroën C3 Aircross - Ecran_tactile 9

 

Nový CITROËN C3 Aircross SUV je vybavený modernejším ergonomickým  9” dotykovým displejom pre príjemnejšie ovládanie funkcií vozidla (v závislosti od zvolenej verzie). 

 

PREPOJTE SA S VAŠIM VOZIDLOM

5 TECHNOLOGIÍ KONEKTIVITY

New SUV Citroën C3 Aircross Technologies

 

Kompatibilné aplikácie smartfónu je možné zobraziť priamo na centrálom dotykovom displeji vozidla vďaka funkcií Mirror Screen, kompatibilné s Android Auto a Apple Car Play™. Vozidlo môže byť vybavené navigáciou najnovšej generácie Connect Nav a systémom Citroën Connect Box, ktorý vás v prípade poruchy či nehody spojí s operátorom asistenčných služieb.

 

MOTORIZÁCIE

4 MOŽNOSTI MOTORIZÁCIE

New SUV Citroën C3 Aircross - Motorisation

 

Úsporné a efektívne motory najnovšej generácie využívajú moderné technológie, ktoré sú prísľubom mimoriadneho zážitku z jazdy. Nový CITROËN C3 Aircross SUV je k dispozícií s benzínovým motorom PureTech (110k a 130k) alebo naftovým BlueHDi (110k a 120k).

Šesťstupňová manuálna prevodovka je v ponuke v spojení s motormi  PureTech 110 S&S alebo BlueHDi 110 S&S, alebo automatická prevodovka EAT6 je v ponuke s motormi PureTech 130 S&S a BlueHDi 120 S&S.

Ponuky

0001 | C3 Aircross
17 990 €

C3 AIRCROSS YOU! PureTech 110 S&S BVM6

  • 1 km
  • Manuál (6 st.)
  • Benzín
  • 1,2 PureTech
  • SUV
  • 81 kW (110 hp)

Máte nejaké otázky?